Wynajem busa z kierowcą

Wynajem busa - z kierowcą czy bez kierowcy?

W naszej firmie oferujemy tylko opcję wynajmu busa z kierowcą, nie wynajmujemy samego pojazdu bez kierowcy. Dzięki temu nie musisz martwić się właściwie o nic - ani o tankowanie, ani o zorganizowanie kierowcy, ani o ewentualne uszkodzenia pojazdu. Nie ma też potrzeby zostawiania wysokiej kaucji za wypożyczenie busa.
Umowa jest prosta - my dowozimy Cię na miejsce wygodnie, bezpiecznie i w miłej atmosferze, Ty w tym czasie robisz czymkolwiek chcesz. Proste, prawda :)?

Jakiego busa można u nas wynająć?

Oferujemy busa Mercedes Vito Tourer, w wersji extra long (wiecej miejsca dla pasażerów oraz na bagaż), który posiada 9 miejsc z kierowcą, wygodne fotele rozkładane z możliwoscia przesunięcia do przodu i tyłu.

Mercedes Vito - 1
Mercedes Vito - 2
Mercedes Vito - 3
Mercedes Vito - 4

Dlaczego my?

Mamy przeogromne doświadczenie - działamy na rynku od 1992r. a więc ponad 30 lat! W tym czasie przejechaliśmy ponad 1 mln kilometrów po różnych regionach Polski i Europy. Mamy nowoczesne autokary oraz busa, wiemy jak podróżować byś czuł się bezpiecznie i w pełni usatysfakcjonowany.

Z racji lokalizacji siedziby naszej firmy (Rumia) działamy z pełną mocą na terenie Trójmiasta - Gdańsk, Gdynia, Sopot, ale zamówienia przyjmujemy z każdego miejsca w Polsce oraz z zagranicy.Masz pytania? Zadzwoń 501 297 790

Adres
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE TRANSBUS
ul. Dębogórska 65, 84-230 Rumia
Ta strona korzysta z cookies. Jeśli nie chcesz, aby zapisywały się one na Twoim komputerze, zmień ustawienia swojej przeglądarki.